Hakkımızda

İnsanların daha yüksek ve daha akıllı binalardaki hareketlerini güvenli, konforlu ve güvenilir hale getiriyoruz. Tüm dünyadaki ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte, şehirlerin yaşamak için daha iyi yerler haline gelmesine yardımcı oluyoruz.

Green Asansör olarak misyonumuz, kentsel yaşamın akışını geliştirmektir. Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe global bir servis ağı olarak, bakım onarım servisi yanı sıra, binaların ömür çevrimine değer katan bakım ve modernizasyon çözümleri sunmaktadır. 25 Yıllık tecrübe ile Green Asansör Yanınızda.

VİZYON VE STRATEJİ

Vizyonumuz en iyi konforla bina içi ulaşım deneyimini yaratmaktır.

Amacımız, insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarını emmniyetli, konforlu ve güvenilir olmasını sağlamak. 

Şehirleri, yaşamak için daha iyi yerler haline getiriyoruz.

  • Vizyon ve stratejimiz ile ilgili daha fazla bilgiye iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik ortak bir çabadır.

Güvenlik, teknoloji ve bakım hizmeti sağlayıcılarından bina sahipleri ve ekipmanların kullanıcılarına kadar herkesi ilgilendirir. Alt yüklenicilerimizin faaliyetleri de dahil, ticari faaliyetlerimizin yapısal ve global olarak uyumlu bir şekilde organize edilmesi ve yürütülmesini sağlamaya yönelik global politikalara, proseslere ve kurallara sahibiz.

Asansör veya yürüyen merdivenleri kullanan herkes, kendi davranışlarının bilincinde olmalıdır. Örneğin, bir yürüyen merdivendeyken çocukların elini tuttuğunuzdan ve asansör kapılarının kapanmasını engellemediğinizden emin olunuz.

Kariyer

Başarılı olabileceğiniz bir yerGlobal kentleşmenin güçlüklerini çözmeye yardımcı olan bir sektörde çığır açmaya tutkulu insanlarla birlikte kendinizi geliştirmek ve çalışmak istiyorsanız, sizi tanımak isteriz. Kent mobilitesini artıracak yolcu ulaşım sistemlerini tasarlamada, sağlamada ve sürdürmede bize yardımcı olabilecek kabiliyetteyseniz, doğru yere geldiniz. Ayrıca saygıyı, hoşgörüyü ve kültürel zenginliği teşvik eden bir ortamda başarılı olacağınızı düşünüyorsanız, başka yer aramayın.
+90 542 787 86 09
Kayışdağı Mah. Sardunya Sokak No:5/B Ataşehir/ İSTANBUL
İletişim Formu

Asansörleriniz hakkındaki tüm soru öneri ve görüşlerinizi uzman kadromuzla paylaşmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.  İş birliğimizin artarak devamını dileriz. 

  • 3 + 59 =
Google Map