Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

ASANSÖRÜNÜZÜN BAKIMTADİLATYENİLEMEPARÇA HİZMETİNE Mİ İHTİYACI VAR?

Mühendislerimiz tarafından detaylı olarak hazırlanmakta

Asansör Projelendirme

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için, almış olduğumuz siparişlerin teknik detay ve projelendirmeleri, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından detaylı olarak hazırlanmakta ve üretim süresince kontrol edilmektedir.

Üretimi gerçekleşecek olan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları, müşterilerimiz tarafından istenilen özelliklere ve kuyu ölçülerine göre en ideal asansör ebatı tasarlanarak projelendirilmekte ve müşterilerimizin onayına sunulmaktadır.

Müşterilerimiz asansör kabin projesini inceleyip, onayladıktan sonra mühendislerimiz ve teknik ekibimizin hazırlamış olduğu üretim programına alınır.

Üretim sürecinde asansör kabini ve aksamlarına ait kesim, büküm, punch ve lazer işlemleri tamamlanır.

Asansör kabinin dış gövdesini oluşturan parçaların birleştirme aşamasına geçilir. Birleştirme işlemi tamamlanınca mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından hazırlanmış projeye uygunluğu kontrol edilir.

 

Kontrol işlemi tamamlanan asansör kabinin iç dekorasyon aşamasına başlanır. Kabinin iç kaplama ve aksesuarları, müşterilerimizin proje onayında bildirmiş olduğu özellikler doğrultusunda dekore edilir. İç dekorasyonu tamamlanan asansör kabinimizin ve aksamlarının, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından son kontrolleri yapılır.

Son kontrolleri yapılan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları sevk edilmek üzere demonte hale getirilir ve paketlenir. Paketlerin üzerine oluşabilecek karışıklıkları önlemek için firma bilgileri, şantiye ve paket içeriğini belirten etiketlemeler yapılır. Paketleme ve etiketleme işlemi tamamlandığında, sevkiyatı için müşterilerimize bilgisi verilir.

GÜVENLİ ÇALIŞAN ASANSÖRLER İÇİN

Asansör Revizyon

Modern yaşamın vazgeçilmezi olan asansörlerin verimli ve güvenli çalışması son derece önemlidir. İster yük asansörleri isterse insan ve servis asansörleri olsun zamana karşı yarışta devre dışı kalmamalıdır. Bu yüzden asansörlerin montajları ve projelendirilmesinde hem uzun vadeli düşünülmeli hem de ihtiyaçların genişleyeceği hesaba katılarak montaj ve imalatı yapılmalıdır.

GÜVENLİK VE KALİTE ÖNEMLİ KRİTERİMİZDİR

Asansör Bakım Onarım

Asansör bakım ve servis hizmetlerinde ilk tercihiniz! Favori Asansör, Güvenli, Hızlı ve Ekonomik çözümleri ile asansör arıza ve bakım hizmetlerini yıldırım hızı ile gerçekleştirmektedir. Her nevi asansör sistemi bakım, onarım ihtiyaçlarınız için yetkili asansör servisi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz. Asansör servisi birimimize 0542 787 86 06 numaralı müşteri hizmetlerimizden ya da [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilir ve asansör arızalarınız ile ilgili olarak onarım ve bakım süreçlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Resmi Gazete’de yayınlanan Asansör Yönetmeliği’nde konu şu şekilde yer alır:

Madde 24 “Her asansör işletmeye alınmadan evvel sürekli kontrol altında tutulabilmesi için muhakkak bakım ve onarım sorumluluğu taşıyacak bir asansör firması ile yazılı anlaşmaya bağlanacaktır. Bu firma genelde asansörü tesis eden firma olabileceği gibi bakımcı firma da olabilir. Ancak garanti süresi içinde bakımcı firma muhakkak asansörü yapan firma olmalıdır.”

 

+90 542 787 86 09
Kayışdağı Mah. Sardunya Sokak No:5/B Ataşehir/ İSTANBUL
İletişim Formu

Asansörleriniz hakkındaki tüm soru öneri ve görüşlerinizi uzman kadromuzla paylaşmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.  İş birliğimizin artarak devamını dileriz. 

  • 1 + 19 =
Google Map